11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Meghan Markle: Dua një botë më të mirë për djalin tim

Meghan si rrallëherë foli për mëmësinë.

Meghan Markle ka vendosur që së fundmi të flas rreth mëmësisë, shkruajnë mediat e huaja.

Këtë e bëri në samitin “Fortune’s Powerful Women Next Gen”. Mehhan ka treguar se të qenurit prind  e ka ndryshuar qasjen e saj se si e sheh udhëheqjen.

” Qëkur jam bërë nënë, mendoj se si mund ta bëj këtë botë më të mirë për Archie dhe ky është një besim i përbashkët mes burrit tim dhe meje. Në të njëjtën kohë, unë jam e kujdesshme për të mos e vendosur familjen time në një pozicion rreziku ,larg nga disa gjëra, kështu që përpiqem të jem shumë e qartë me ato që them dhe të mos e bëj atë të diskutueshme, por në vend të kësaj të flas për gjëra që duken mjaft të drejtpërdrejta, siç është ushtrimi i të drejtës tuaj për të votuar. Unë mendoj se kjo është aq e thjeshtë”, deklaroi ajo.

Related posts

Dafina Zeqiri me plot elegancë në MPJ-në e Suedisë, nuk arrin të fitojë çmimin “Eksporti Muzikor i Vitit”

Admin

Luana Vjollca bëhet me shtëpi në Kosovë

Admin

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

Admin

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

Admin

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

Admin

Amelia Hamlin vesh një rrjetë metalike të tejdukshme pas ndarjes nga Scott Disick

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com