30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Kuriozitete

Me syze dielli, mbretëresha Elisabeth 95-vjeç fotografohet duke drejtuar makinën e saj luksoze

E veshur me një bluze të bardhë me trëndafila, një jelek dhe syze dielli Mbretëresha Elisabeth, është fotografuar teksa po drejtonte makinën e saj luksoze, të tipit “Range Rover”.

Edhe përse 95 vjeç, mbretëresha duket në formë dhe nuk ka nevojë për një shofer që të kryejë punët e saj të përditshme. Mbretëresha po udhëtonte drejt “Word Farm” në Sandringham për të shijuar ditën e saj pranë pasionit të saj që janë kuajt.

Related posts

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

Admin

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

Admin

Shimpanzetë për herë të parë në histori sulmojnë dhe vrasin gorillat në natyrë

Admin

Në këtë hapësirë qentë ndihen më së keqi kur mbeten vetëm

Admin

Emiratet e Bashkuara Arabe po e krijojnë shiun për të ‘luftuar’ me temperaturat 50 gradë Celsius

Admin

Këto gra përqafuan kaçurrelat e tyre natyrore dhe rilindën – duken për mrekulli

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More