33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Me një video nga studioja, 2 Ton paralajmëron këngën “Corazon”

Reperi 2 Ton vazhdon të jetë aktiv në sjelljen e materialeve të reja muzikore gjatë kësaj vere.

Në fillim të këtij muaji, ylli nga Ferizaj publikoi videoklipin e këngës “Qika” që numëron afro tre milionë shikime në YouTube.

Ndërkohë, Arton Avdyli ka vazhduar me përgatitjen e realizimeve të reja muzikore.

“Corazon” mban titullin kënga e radhës nga 2 Ton, e cila sipas reperit, do të publikohet së shpejti.

Ai e ka publikuar një video nga studioja, në të cilën shfaqet duke e interpretuar këngën në ardhje.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More