28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Më mungojnë vërtetë ato kohë”, Ronela tregon se për çka është përmalluar

Ronela është përmalluar për kohën para pandemisë.

Ronela Hajati tash e një kohë nuk ka qenë e angazhuar në publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk e ka parë të duhur këtë periudhë për të sjellë diçka të re, ani pse ka punuar në atë drejtim.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në Instagram, të cilat i ka shkëputur nga xhirimet e klipit me titull “Dilema” dhe thotë se është përmalluar për atë kohë.“Kthim në kohë kur xhiruam videoklipin e “DILEMA”…Më mungojnë vërtetë ato kohë kur xhiroja klipe dhe qëndroja deri vonë në studio”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se “Gënjeshtar je X Pare”, janë dy projektet e fundit të Ronelës, të cilat i kishte publikuar në një video gjatë muajit shkurt. 

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com