18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Me mbipeshë dhe me një pamje më ndryshe, Enca befason në një nga paraqitjet e fundit

Ajo është njëra prej këngëtareve që admirohet në masë të madhe nga publiku.

Bëhet fjalë për artisten nga Shqipëria, Enca, e cila shpesh merr vëmendje me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale.

25-vjeçares së fundmi i është postuar një imazh në faqen e “Vipat e Bllokut”, në të cilën ka befasuar me linjat trupore.

Enca (Foto: Instagram)

Fotografia duket të jetë realizuar në një nga bregdetet shqiptare, gjersa krijuesja e “Rakia” duket tejet ndryshe dhe me mbipeshë.

“Enca ti je?”, thuhej në postim pasi në të tillë gjendje nuk është parë thuajse asnjëherë.

Sidoqoftë, ajo e ka pranuar se këtë vit ka shtuar më shumë kilogramë për shkak të incidentit që kishte në këmbë.

Enca në shtator të vitit që lamë pas tregoi se ka thyer këmbën dhe se qëndroi e mbyllur për gjashtë muaj radhazi.

Zeshkania këtë verë po ashtu anuloi të gjitha koncertet e mbrëmjet muzikore. 

Related posts

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

Admin

Rita Ora bën ndryshim në pamje, shfaqet me stil të veçantë të flokëve

Admin

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

Admin

Kate Moss dhe vajza Lila, 18 vjeç, ecin në të njëjtën pistë në Javën e Modës në Milano

Admin

Ndërron jetë aktorja e “Batman” dhe “In Like Flint”, Jean Hale

Admin

R.Kelly shpallet fajtor për abuzim seksual, mund të përballet me një dënim prej 10 vjet burgim

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com