27.1 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Me lot në sy, Arta Bajrami kujton ditët e para pas largimit të nënës nga kjo botë

“Mirage” edhe këtë të premte erdhi me materiale të shumta e ekskluzive.
Njëri nga mysafirët këtë javë ishte artistja Arta Bajrami.

Këngëtarja erdhi me një intervistë ndryshe kësaj radhe.

Nder tjerash me lot në sy ajo kujtoi ditët e para pas vdekjes së nënës.

Video:

Related posts

Rihanna ekspozon linjat tërheqëse në videon e re promovuese të koleksionit “Savage X Fenty”

admin

Sam Faiers’ daughter Rosie, 3, rocks £1,500 Fendi Baguette bag for lunch at Nobu

admin

Albina Kelmendi uron të dashurin për ditëlindje: Se kur shpirti gjen shpirtin e vet mund të jetoj dhe një mijë vjet

admin