9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport

MCKENNIE TASH ËSHTË LOJTAR I JUVENTUSIT

Weston McKennie tashmë i përket Juventusit.

Amerikani u huazua te “Bianconerët” me mundësi blerje në fund të sezonit për 18.5 milionë euro, mundësi të cilën Juventusi e ka aktivizuar.

Juventus ka konfirmuar blerjen përfundimtare të mesfushorit Weston McKennie nga Schalke 04.

Related posts

Dani Alves i vet ofrohet Barcelonës pas largimit nga Sao Paolo

Admin

KH Besa arrin në Bosnje dhe Hercegovinë para ndeshjes në EHF Cup

Admin

Laporta flet për transferimet e mundshme të Barcelonës në janar

Admin

Gjashtë hapat që duhet t’i ndjekë Newcastle për t’u bërë Manchester City i ri

Admin

Xavi zbulon sekretet e tij prej trajneri

Admin

‘Na kritikojnë ne, por ka nga ata që nuk fitojnë prej 10 vitesh’, Nedved ngre zërin ndaj kritikëve

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com