19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

McGregor pranon revanshin me Dustin Poirier

Conor McGregor mund të bëjë një tjetër rikthim në UFC.

Gjashtë vite pas spektaklit mes Conor McGregor dhe Dustin Poirier, dyshja mund të kthehen në oktagon për një revansh.

Irlandezi thuhet të ketë pranuar një revansh për muajin janar, me Dustin Poirier, pak orë pasi ka pranuar një ultimatum nga presidenti i UFC, Dana White.

McGregor donte që spektakli të zinte vend para fundit të vitit 2020, por UFC vendosi për 23 janarin e vitit 2021.

Fjala e UFC doli të kishte peshë më të madhe dhe tashmë gjithçka po përgatitet për datën 23 janar.

McGregor do të rikthehet edhe një herë në UFC, edhe pse njoftonte pensionimin më herët. Kjo tashmë është bërë rutinë për ish kampionin.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More