22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Kronika

Mbi 60 aksidente gjatë ditës së djeshme, dy prej tyre me fatalitet

Numër i madh i aksidenteve është shkaktuar në 24 orëshin e fundit.

Dy nga këto aksidente ishin me fatalitet dhe 19 të tjerë me lëndime trupore.

Përgjatë kësaj kohe janë shkaktuar edhe 45 aksidente me dëme materiale.

Policia e Kosovës në të njëjtën kohë ka shqiptuar 1 mijë e 61 tiketa trafiku.

Related posts

Arrestohen katër persona në Pejë, të njëjtit ishin në kërkim nga policia

Admin

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

Admin

Gjirokastër, 72-vjeçari e lyen me benzinë dhe i vë flakën bashkëshortes

Admin

Një i vdekur, disa të lënduar në dy aksidente të veçanta trafiku në Kumanovë

Admin

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

Admin

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More