33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Mbesa e Diellza Kolgecit përfaqëson Kosovën në `Miss Golbe`

Këtë vit Kosovën në ‘Miss Globe’ do ta përfaqësojë mbesa e Diellza Kolgecit, Lorinda Kolgeci.

Këtë lajm e bëri të njohur vetë Diellza Kolgeci duke e publikuar në rrjete sociale se mbesa e saj Lorinda Kolgeci do të merr pjesë në `Miss Globe`.

‘Mbesa ime Lorinda Kolgeci do të përfaqësojë Kosovën në ‘Miss Globe 2020’, jam shumë e lumtur për Lorindën sepse e di që do të përfaqësojë shtetin e Kosovës në mënyrën më të mirë .P.S. normal unë besoj që edhe do të fitojë titullin e ‘Miss Globe 2020’ sepse për këtë arsye e kam propozu për të konkuruar prandaj dua fitore’, shtoi Diellza Kolgeci.

Lajmin e ndau me ndjekësit e Instagramit edhe vet Lorinda, e cila publikoi një imazh me mbishkrimin, “E lumtur për të njoftuar se unë do të përfaqësoj Kosovën në Miss Globe 2020!”.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More