15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Marina Vjollca rikujton takimin me yllin botëror Antonio Banderas

Moderatorja shqiptare ka publikuar një imazh të shkrepur dy vite më parë.

Me 11 janar në vitin 2019, Marina ka takuar një nga aktorët e njohur me famë botërore.

Marina ka publikuar fotografinë me aktorin spanjoll Antonio Banderas të cilin e ka takuar në vitin 2019.

Ajo ka shkruar datën dhe vitin të cilin e rikujton si një nga momentet me të bukura për të.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com