5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Manchester United publikon listën e të ftuarve ndaj Granadas

Manchester United nesër do jetë mysafir i Granadas, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Evropës.

“Djajtë e Kuq” kanë publikuar listën e të ftuarve, ku mungojnë tre yjet, Eric Bailly, Phil Jones dhe Anthony Martial.

Lista e plotë:

Portierë: David De Gea, Dean Henderson, Lee Grant, Nathan Bishop

Mbrojtës: Victor Lindelof, Harry Maguire, Luke Shaw, Alex Telles, Axel Tuanzebe, Aaron Wan-Bissaka, Brandon Williams

Mesfushorë: Amad, Bruno Fernandes, Fred, Daniel James, Juan Mata, Nemanja Matic, Scott McTominay, Paul Pogba, Donny van de Beek

Sulmues: Edinson Cavani, Anthony Elanga, Mason Greenwood, Marcus Rashford.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com