10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Maluma fotografohet krah të dashurës së re

Maluma është në një lidhje të re dashurie.

Maluma është në një lidhje të re dashurie dhe duket shumë i lumtur, shkruajnë mediat e huaja.

E dashura e re e Maluma është Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së shoubizit. Së fundmi, kolumbiani është fotografuar në Los Angeles me të dashurën e tij, ku shihen se janë veshur matchy-matchy me bluzë me kapuçë ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Dhe këngëtari u sigurua që të vihej re se po takohej me të dashurën e re, duke e mbyllur përfundimisht kapitullin me Natalian dhe Neymar. Maluma, e kishte kombinuar bluzën me pantallona të shkurtra të verdha dhe një palë atlete portokalli. Kurse Susan kishte veshur tuta gri, teksa tërhoqi vëmendje me faktin se mbante dorën në xhepin në pjesën e pasme të pantallonave të këngëtarit ndërsa shikonte telefonin e tij.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More