21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Bota Përzgjedhjе nga redaktori

Makron uron Bajdenin për fitoren: Kemi shumë për të bërë për t’iu përgjigjur sfidave të sotme

Presidenti francez, Emanuel Makron, përmes Tuiterit e uroi presidentin e ri amerikan, në gjuhën franceze dhe angleze.

“Amerikanët e zgjodhën presidentin e tyre. Urime për Xho Bajdenin dhe Kamala Haris” Kemi shumë për të bërë për t’iu prëgjigjur sfidave të sotme. Le të veprojmë së bashku!”, qëndron në mesazhin e profilimit të tij në Tuiter.

Related posts

Kolera dhe sëmundje të tjera mund të vrasin mijëra persona në Mariupol

admin

Trump paralajmëron përmbysje të rezultateve javën e ardhshme

admin

“Miratohet plani” i Kryqit të Kuq për evakuimet nga Mariupoli

admin