9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Madonna do të realizoi një dokumentar për jetën e saj në muzikë

Madonna thuhet se do të publikojë një dokumentar të ri në “Netflix” duke u dhënë fansave një vështrim në prapaskenë të jetës së saj.

Legjenda e pop-it, ka nënshkruar një marrëveshje me “Netflix” ku do të paraqesë prapaskena të turneut të saj “Madame X”.

Në vitin 2019 dhe 2020, Madonna kishte mbajtur një turne e cila iu ndaloi fansave të përdorin telefonat në mënyrë që të mos zbulohet asgjë shkak i pandemisë.

Dokumentari do të paraqesë betejën e Madonna-s me dëmtimet në gju të cilat e detyruan yllin të anulonte disa data turne pasi ajo u urdhërua të pushonte nga mjekët.

Përveç, Madonnas edhe artistë tjerë kanë realizuar dokumentare në Netflix. Ky nuk është dokumentari i parë i Madonna-s në 1991 ajo lëshoi “Truth Or Dare” e cila ndoqi yllin në turneun e saj të “Blonde Ambition” dhe tregoi prapa skenat me të dashurin e saj të atëhershëm Warren Beatty, tashmë 83 vjeç.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com