18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Мадона изненади со изгледот, хирургот не ја завршил добро работата

Поп-кралицата Мадона на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира во поинакво издание, со очила и розова коса, но она што нејзините обожаватели најпрво го забележаа е обликот на нејзиното лице.

Иако нејзината намера била да ги охрабри Американците да излезат на гласање, коментаторите најмногу пишуваа за нејзиниот изглед и се прашуваа дали станува збор за филтри или за многу лош ботокс.

„Ова не е мојата кралица. Изгледаш како вонземјанин од филмовите. Пластичниот хирург лошо ја завршил  својата работа. Дали е ова реално?” напиша еден коментатор.

„Што се случи со твоето лице? Страшно“, се согласи друг.

„Престани со пластични операции, претера“, и рече трет.

Некои фанови застанаа во нејзина одбрана и напишаа дека таа воопшто не изгледа лошо.

„Мадона изгледа одлично во секое издание“, прокоментира некој.

„Оваа боја на коса одлично ти прилега“, ја пофали коментаторот.

Мадона го прослави својот 62. роденден во август, но не се откажува од објавување на провокативни фотографии, и се обидува да го задржи младешкиот изглед со естетски зафати.

Related posts

Gati dy mijë qytetarë kanë nënshkruar peticionin për zgjidhjen e problemit me qentë e pastrehë në Gostivar

Admin

Apel për kumanovarët që akoma nuk janë regjistruar

Admin

Mickovski nuk pret fitore në Shkup

Admin

South Korea designates arriving Afghans as ‘persons of special merit’

Admin

23,845 active cases with covid in Kosovo

Admin

Vucic receives invitation to attend enthronement of Metropolitan Joanikije in Montenegro

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com