15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Lyrical Son sot feston ditëlindjen e 37-të

Këngëtari sot ka ditëlindjen.

Lyrical Son feston 37 vjetorin e lindjes.

Ai ka lindur me 28 janar në vitin 1984. Lyrical Son është i martuar me Gresa Krasniqin  nga martesa e tyre çifti kanë dy vajza.

Këto ditë ai festoi edhe ditëlindjen e 2 të vajzës së vogël.

Ndryshe, këngëtari ka një numër projektesh që nga koha kur është bërë pjesë e muzikës bashkë me MC Kreshën janë pjesë e labelit të tyre “PINT” me të cilin kanë arritur suksese të shumta.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com