19.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi.

Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos, ajo ka bërë një postim duke thënë se ka afro tetë vite që nuk ka qenë në vende të tilla me kaq shumë njerëz.

“Për të paktën tetë vitet e fundit daljet e tilla i kisha tërësisht të harruara”, ka shkruar ajo në postimin e publikuar në InstaStory.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Krahas kësaj, biondja ka mahnitur në daljen që ka bërë ditën e sotme në një kostum kuq e zi.

Në një fustan dypjesësh e me triko të zeza, 30-vjeçarja shfaqet me ‘look’ të veçantë me syze po ashtu ngjyrë të kuqe.

Komplimentet në imazhe kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban.

Ajo ndërkaq edhe këtë vit ka paralajmëruar shumë surpriza që besohet se do të vijnë pas këtyre pushimeve luksoze. 

Related posts

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Admin

Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Admin

Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Admin

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim

Admin

Gigi Hadid provoi trendin viral të penelit dhe dukej e mahnitshme

Admin

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com