30.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Luana ka tërheqë vëmendje me linjat trupore në bikini blu

Këngëtarja shqiptare Luana Vjollca sot ka vendosë të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve për vete.

Biondina bukuroshe ka postuar një foto në të cilën u shfaq fantastike duke ekspozuar linjat trupore në
bikini blu.

Ajo u pëlqye dhe u komentua shumë nga ndjekësit e saj të cilët u magjepsën nga reflektimi i bukurisë së Luanës.ImageFoto galeri

Përndryshe, “1 mijë vjet” është projekti i fundit i këngëtares. 

https://www.instagram.com/luanavjollca/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9087c521-347f-4254-8193-a6bb81a6c019

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More