23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Loris Karius afër transferimit në Bundesliga

Pas dy sezoneve jo aq të mira me ‘Reds’, dhe një huazimi të dështuar te Besiktas, Karius pritet të nis një aventurë të re.

Portieri gjerman, sipas raportimeve të ‘Kicker’, pritet t’i bashkohet Union Berlinit, transmeton lajmi.net.

Gjithsesi, edhe kjo aventurë e tij do të jetë vetëm në formë huazimi, me Liverpool që mbanë kartonin e tij.

Portieri pritet t’iu nënshtrohet sot testeve mjekësore.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com