30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Lori Hoxha zbulon kuptimin e tatuazhit të saj

Lori Hoxha ka vendosur të tregoj se çfarë kuptimi ka tatuazhi i saj në krah.

Lori Hoxha blogerja e njohur shqiptare, ka vendosur t’i kushtojë  kohë ndjekësve të saj në Instagram për t’i shuar kuriozitet e tyre.

Në njërën nga përgjigjet, Lori ka zbuluar kuptimin e një tatuazhi mjaft të veçantë për të që ka në krah.

Lori  i bashkangjiti një thënje, “Saudade”, një nostalgji për diçka ose dikë që ishte dashur dhe më pas u humb me dijeninë se ajo ose ata mund të mos kthehen më kurrë, “Dashuria që ngelet”.

Blogerja nuk preferoi të zbulonte  më shumë detaje , por duket sikur ky tatuazh lidhet me babain e saj të ndjerë, Dritan Hoxha, i cili u nda nga jeta vite më parë.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More