19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
Moda

Lori Hoxha sjellë një kombinim fantastik për stinën e re

Lori Hoxha, është ndër blogeret më të ndjekura, ku në baza ditore u servon ndjekësve të saj veshje nga më të ndryshmet, stil të jetës e jo rrallë herë edhe detaje nga jeta personale.

Tani që po hymë në stinën e vjeshtës, ajo u frymëzua nga trendet e kësaj sezonë – kryefjala e së cilës janë veshjet nga lëkura.

Më një kostum lekurë ngjyrë kafe ajo edhe debutoi në stinën që erdhi.

Në fakt, veshja e saj është nga ato që shumica nga ju mund të përballojnë financiarisht, e mund t’iu shërbejë si frymëzim për ditët e zymta dhe me shi që po vijnë. 

Related posts

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Lea Musliju

Moda e pandemisë: Ky fustan është zgjidhja e problemit për ato që e harrojnë maskën në shtëpi

Lea Musliju

Historia prapa gjerdanit të artë të Kate Middleton

Lea Musliju

Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!

Lea Musliju

10 ide se si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkures këtë vjeshtë

Lea Musliju

Ky është fustani më i shtrenjtë që ka krijuar Drenusha Xharra!

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More