19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Loredana Zefi thekson format trupore me veshjen e ngushtë

Loredana Zefi duket seksi.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe nga studio, video nga projektet muzikore e sidomos nga ato me vajzën e saj Hanën.

Mirëpo së fundmi habiti të gjithë me foton e postuar pasi vuri në pah format trupore dhe duke qenë se Loredanën jemi mësuar ta shohim me veshje të gjera, ajo e ngushta që i thekson format trupore mori vëmendjen.

Në fakt shihet se veshja është sportive dhe ajo e ka marrë me seriozitet palestrën.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More