19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Loredana Zefi shfaqet duke gjuajtur me armë

Loredana Zefi është fotografuar me armë në dorë.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka disa ditë që po qëndron në Kosovë.

Arsyeja e ardhjes së saj nuk dihet mirëpo është takuar me emra të ndryshëm të estradës dhe po dyshohet për një bashkëpunim mes saj dhe Kidës.

View this post on Instagram

swipe left for our tiktok 🤤💜 @loredana

A post shared by KIDA (@kida) on

Megjithatë ajo po gjen kohë edhe për tu argëtuar dhe së fundmi është parë duke gjuajtur me armë në poligon.

Ishte vetë rep-artistja ajo e cila me ndjekësit i ka ndarë disa postime në Instagram.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More