26.6 C
Los Angeles
July 2, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Loredana Zefi publikon këngën e re “Pinky Promises”

Rap-artistja shqiptare, Loredana Zefi, është kthyer me këngë të re pas një kohe të gjatë.

Ajo ka publikuar projektin e ri “Pinky promises”, të cilën e ka interpretuar në gjuhën gjermane dhe e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Miksimi i kësaj kënge u bë Hubertus Dahlem, kurse për masterizimin u kujdes Lex Barkey.

Loredana Zefi (Foto: YouTube)

Protagoniste në klip mes tjerash është edhe vajza e saj, Hana, të cilën e ndan me reperin Mozzik.

Projektin e plotë tanimë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Lorit.

Loredana Zefi dhe vajza e saj, Hana (Foto: YouTube)

Biondja është kthyer me muzikë pas një pauze që bëri prej disa muajsh dhe reagimet e para të fansave kanë qenë tejet pozitive.

E njëjta po vazhdon jetën së bashku me të bijën mes Zvicrës e Gjermanisë.

Related posts

Genta Ismajli feston ditëlindjen e 38-të

admin

Bardhi dhe Majk paralajmërojnë këngën e re me protagoniste në klip Kejvina Kthellën

admin

Gjobitet me mbi 124 mijë euro produksioni i filmit ku Alec Baldwin qëlloi për vdekje kinematografen Halyna Hutchins

admin