39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Loredana shfaqet me stil unik të veshjes dhe flokëve teksa pozon mbi veturë në Francë

Loredana ka sjellë risi.

Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër është një nga këngëtaret më të zhurmshme në shoubizzin shqiptar.

Ajo është shumë aktive dhe e angazhuar në karrierën e saj ku shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat i pëlqehen edhe nga të huajt.

Së fundmi, Lori ndodhet në Francë për përgatitje të projektit të ri muzikor ani pse ende nuk ka dhënë detaje.

Vëmendje mori stili i saj i veshjes po ashtu dhe rregullimi i flokëve bashkë me grim unik teksa pozoi sipër veturës.

Ndryshe kënga e fundit është “Oh Digga” në bashkëpunim me Mozzikun.

Related posts

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

Admin

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Admin

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

Admin

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

Admin

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

Admin

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More