30.9 C
Los Angeles
August 9, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Loredana lanson projektin e ri “Tut mir nicht leid”

Loredana ka sjellë këngën më të re në kanalin e Youtube.

Loredana Zefi reperja e njohur shqiptare, ashtu siç kishte paralajmëruar të gjithë, gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar “Tut mir nicht leid”.

Këngën ajo e interpretoi në gjuhën gjermane ndërsa i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor, në të cilin shihet më ndryshe nga herët tjera.

https://www.instagram.com/p/CHOgQQNFD70/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Rep artistja ka vendosur të paraqitet me flokë ngjyrë portokalli dhe veshje të ndryshme të cilat duken mjaft të shtrenjta.

Prodhuar nga Miksu, Macloud dhe The Placements, kënga dhe klipi menjëherë u pritën tejet mirë nga publiku me shumë pëlqime dhe komente.

Related posts

Kate Winalet thyen rekordin e Tom Cruise nën ujë për filmin e ri

admin

Buta së shpejti vjen me këngë të re

admin

Fansi i reperit shqiptar mbulon këmbën duke gdhendur portretin e tij

admin