2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Lindsey Pelas josh ndjekësit me fustanin e zi të ngjitur pas trupit

Modelja e njohur di si t`i mbaj fansat me sy nga ajo.

Bukuroshja amerikane, e njohur për linjat trupore bombastike ka postuar në rrjete sociale.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka shfaqur imazhe ku shihet e veshur me rroba një fustan të zi i cili i theksonte asaj linjat trupore.

Lindsey është aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com