23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Liga e Kombeve vazhdon edhe sot me ndeshje interesante

Liga e Kombeve do të vazhdojë edhe sot me disa ndeshjet tejet interesante.

Në Ligën A, Gjermania pret në shtëpi Zvicrën. ‘Panzerët’ kanë pesë pikë nga tre ndeshje, ndërsa helvetët vetëm një sosh.

Në të njëtin grup janë edhe Ukraina dhe Spanja, që takohen sot në Kiev. ‘Stuhia e Kuqe’ është lidere e grupit me shtatë pikë, kurse ukrainasit tubojnë tre pikë.

Më poshtë mund të shihni ndeshjet e ditës së sotme dhe orarin e tyre.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More