10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Levante ‘shuan’ shpresat e Barcelonës për titull, barazon rezultatin

Levante ka shënuar golin e tretë dhe atë të barazimit ndaj Barcelonës.

Mbrojtja e Barcelonës natën e sotme u treguat shumë e ngathët dhe kësisoj Levante arriti që të shënojë 3 gola.

Sergio Leon shënoi gol vetëm tetë minuta pasi u inkuadra në këtë ndeshje.

Sergino Dest gaboi rëndë në mbrojtje dhe kësisoj Barcelona ka pranuar edhe një gol.

Me këtë rezultat, shpresat e Barcelonës për të fituar titullin e La Ligas këtë sezon, janë afër ‘shuarjes’.

Related posts

Një tifoz në gjendje të rëndë, ra nga ulëset e stadiumit gjatë ndeshjes Angli – Kroaci

Lea Musliju

Kryendeshja e ditës së sotme, Spanjë – Suedi

Lea Musliju

Poloni – Sllovaki, ndeshja tjetër që zhvillohet sot

Lea Musliju

Mbyllet baras pjesa e parë mes Austrisë dhe Maqedonisë së Veriut

Lea Musliju

Pandev bëhet golashënuesi i dytë më i vjetër në histori të Kampionatit Evropian

Lea Musliju

Gabim në mbrojtje nga Austria, përfiton Pandev dhe barazon rezultatin

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More