10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Levante e jashtëzakonshme, barazon rezultatin për 3 minuta

Levante ka shënuar dy gola shumë të shpejt për të barazuar rezultatin 2-2 ndaj Barcelonës

Në pjesën e dytë, skuadra e Levantes është duke luajtur më mirë dhe tani barazuar rezultatin në 2-2.

Gonzalo Melero shënoi golin e parë në këtë ndeshje, pas një asistimit të Miramon J.

Golin e dytë dhe atë të barazimit e shënoi super Jose Morales, pas një gabimi të Lionel Messi.

Me këtë rezultat, Barcelona është pothuajse jashtë garës për titull.

Related posts

Një tifoz në gjendje të rëndë, ra nga ulëset e stadiumit gjatë ndeshjes Angli – Kroaci

Lea Musliju

Kryendeshja e ditës së sotme, Spanjë – Suedi

Lea Musliju

Poloni – Sllovaki, ndeshja tjetër që zhvillohet sot

Lea Musliju

Mbyllet baras pjesa e parë mes Austrisë dhe Maqedonisë së Veriut

Lea Musliju

Pandev bëhet golashënuesi i dytë më i vjetër në histori të Kampionatit Evropian

Lea Musliju

Gabim në mbrojtje nga Austria, përfiton Pandev dhe barazon rezultatin

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More