18.1 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Maqedoni

Lëshohen në përdorim hapësirat e reja në burgun e Idrizovës

Shkup, 11 gusht – Në burgun e Idrizovës sot janë lëshuar në përdorim hapësirat e reja të repartit të hapur të këtij institucioni me kapacitet për 30 persona, përcjellë Zhurnal.

Siç shihet edhe nga fotografitë, hapësirat e reja janë me kushte që plotësojnë nevojat e të burgosurve, me krevatë të rinj dhe me tualete të reja.

https://www.facebook.com/upravazaizvrsuvanjenasankcii/posts/pfbid0D7DXmCRd9bL8urX2pMK72gFPjFoNVj4TovwxaQJPD1Dds2g5GMLPQbHThhhv5VmGl

Related posts

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, gjatë fundjavës shi i rëmbyeshëm

admin

168 raste të reja me Covid, vdesin 7 pacientë

admin

Kryeprokurori Joveski do të marrë pjesë në konferencën në Bullgari

admin