30.9 C
Los Angeles
August 9, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Leonora Jakupi reagon pas ngjarjeve të fundit: Terroristi nuk ka fe as komb

Edhe Leonora ka reaguar pas sulmit të mbrëmshëm në Vjenë.

Si pasojë e një sulmi terrorist në Vjenë, kanë mbetur të vdekur të paktën katër persona dhe 22 të lënduar.

Sulmi në Vjenë erdhi pak ditë pas ngjarjes tragjike në Paris, ndërsa nxiti reagime të shumta nga e gjithë bota.

Nga Kosova, përveç krerëve të shtetit, kanë reaguar edhe disa prej artistëve të njohur, të cilët shprehin ngushëllime për viktimat.

Së fundi, Leonora Jakupim e anë të një postimi në Instagram shkruan “Terroristi nuk ka fe as komb!”. 

Related posts

Përkeqësohet gjendja e Havey Weinstein, stafi mjekësor shkon ta kontrollojë në burg

admin

Maluma zgjodhi një ngjyrë flokësh aspak të zakontë dhe duket kaq interesant

admin

Shtatë vjet nga vdekja e Paul Walker, me këto fjalë e kujton vajza e tij

admin