19.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Лејди Гага продолжува со промоција на сопствената козметика

Кога не пишува, не снима или не изведува некои од своите хитови на светската сцена, Лејди Гага работи напорно на сопствениот бренд веганска козметика Haus Laboratories (Хаус лаборатории).

Во вторникот, поп-ѕвездата и претприемач се огласи на нејзината страница на Инстаграм и сподели неколку фотографии на кои се гледа канцеларијата на нејзината компанија.

„Доцна ноќе во лаб … # стартување“, напиша таа во објавата. На фотографијата, 34-годишната Гага седи на крајот од долга маса во канцеларијата.

„Хаус лаборатории“ е нејзин бренд на веганска козметика што го промовираше во септември 2019 година.

Related posts

Gati dy mijë qytetarë kanë nënshkruar peticionin për zgjidhjen e problemit me qentë e pastrehë në Gostivar

Admin

Apel për kumanovarët që akoma nuk janë regjistruar

Admin

Mickovski nuk pret fitore në Shkup

Admin

South Korea designates arriving Afghans as ‘persons of special merit’

Admin

23,845 active cases with covid in Kosovo

Admin

Vucic receives invitation to attend enthronement of Metropolitan Joanikije in Montenegro

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com