-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kylie tregon ‘sekretin’ e linjave perfekte trupore

Kylie tregoi si arriti fizikun e përsosur.

Kylie Jenner njihet për linjat trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në secilën paraqitje publike që bën.

Së fundi, ylli televiziv ndau me ndjekësit pamje nga një kënd tjetër ku kalon shumë kohë brenda ditës dhe është fjala për palestër.

Ajo u shfaq e veshur me veshje sportive duke ushtruar, teksa thekson se brenda një dite vrapon 30 minuta, por bën edhe të tjera ushtrime.

Kylie shumë herë është akuzuar edhe për ndërhyrje kirurgjike dhe jo vetëm ajo por edhe motrat e saj.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com