12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kylie, Kris dhe Kendall Jenner rikthehen në Los Angeles

Familja e famshme i thanë lamtumirë vitit 2020 në një nga vendet luksoze.

Kylie Jenner bashkë me Kendall dhe nënën e tyre Kris,  kaluan Vitin e Ri 2021 në një aventurë luksoze në Kolorado.

Por gjithçka e bukur që fillon edhe mbaron. Të  dielën, familja Jenner është rikthyer në Los Angeles me avion privat.

Kris ishte e para e cila ateroi në Los Angelos, ndërsa vajzat e saj kaluan kohë shtesë duke skijuar. Kylie publikoi disa pamje të ëmbla duke mësuar vajzën e saj të vogël Stormi për të skijuar.

Më vonë Kendall dhe Kylie u panë hipur në avion të cilat u kapën nga paparazzet.

Ndërkohë gjatë qëndrimit në pushimet e tyre dimërore, Kylie dhe Kendall publikonin vazhdimisht postime në profilet e tyre zyrtare vendin luksoz se ku po qëndronin duke u nisur nga ushqimi dhoma e fjetjes e shumë pjesë tjera të shtëpisë.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com