8.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kylie Jenner shijoi një darkë me babain, krejt vëmendja te veshja e saj

Ata takohen çdo javë për darkë në pikën e njohur “Hollywood Craig”.

Kylie Jenner doli në darkë me babain e saj, teksa shijuan nga një koktej.

Ajo se çka mori vëmendje ishte veshja e blogeres së njohur dhe linjat e bukura trupore të cilat nuk heziton t’i shfaq.

23 vjeçarja tregoi një figurë joshëse ndërsa ajo kishte veshur një bluzë gjysmë të tejdukshme me pupla. Kylie kombinoi pjesën e poshtme të saj me një palë pantallona të zeza derisa rriti gjatësinë e saj me një palë këpucë të me ngjyrë të zezë me shkëlqim.

Biznismenja miliardere flokët e saj brune i kishte lënë të drejta teksa përfundoi dukjen me makijazhin perfekt. Ajo përshtati dukjen me një palë vathë diamanti.

Ndërsa ishte në darkë, Kylie iu tregoi ndjekësve një pasqyrë të mbrëmjes së tyre duke pirë një koktej.

Kylie ngacmoi 217 milionë ndjekësit e saj duke ndarë foto dhe video të darkës së tyre të këndshme.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com