5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kylie Jenner pozon para rezidencës 36 milionë dollarë

Kylie Jenner ka pozuar para rezidencës së saj multi-miionëshe.

23 vjeçarja ka publikuar tri imazhe në profilin e saj zyrtar në Instagram.

E veshur provokouese duke venë në pah linjat e bukura trupore, Kylie arriti të shfaqet në top-formë.

Ajo mori vëmendje me barkun e tonifikuar dhe të pasmet e saj të cilat i kishte fokusuar në njërën nga fotografitë.

Kylie, kishte zgjedhur të vesh një bluzë të bardhë dhe pantolla blu, teksa rreth barkut vendosur mbante një zingjir. Blogerja e njohur mbante në dorë edhe një çantë kombinuar me pantollat.

Ndryshe, Kylie së fundi ka shijuar disa ditë pushime në një vend tropikal.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com