2.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kylie Jenner dhe Kendall Jenner publikuan videon duke u grimuar në gjendje të dehur

Motrat e njohura kanë xhiruar një video ku shihen duke u grimuar në gjendje të dehur.

Kendall Jenner ishin më shumë të lumtura për të bashkuar forcat, duke pirë 818 Tequila ndërsa po merreshin me disa produkte nga Kylie Cosmetics në një video të re gazmore në YouTube të quajtur ‘Drunk Get Ready With Me’, shkruan Daily Mail.

Ndërsa vajzat zakonisht njihen për stilin e tyre të patëmetë, gjërat u rrënuan në mënyrë të çrregullt gjatë sagës 16 minutëshe, e cila tregoi motrat që binin mbi pigment, shkatërronin setin dhe madje lanin veten, transmeton lajmi.net.

Kylie ishte e etur për të filluar festën, duke u takuar me Kendall në parking me një shishe Reposado në dorë.

‘A jemi gati?’ ajo pyeti, për të cilën motra e saj e vogël brohoriti ‘Unë jam aq e gatshme!’.

“Pjesa e parë është gjithmonë më e vështira, a e dini se çfarë dua të them?” tha ylli, i cila dukej mjaft elegante.

Por, para se gjërat të fillonin, Kendall e bëri Kylien me lot duke treguar një histori se si Kylie e ndihmoi atë të kapërcente pasigurinë e saj mbi puçrrat si adoleshente.

Nga fillimi ishte e qartë se Kylie ishte ekspertja, e parë duke ndihmuar motrën e saj me fytyrë të freskët të gjente grimin që i përshtatej fytyrës së saj.

Më vonë Kendall u shfaq me dysheme kur motra e saj e vogël i tha se skuqja ‘padyshim’ vazhdon përpara bronzit, duke tundur kokën dhe duke thënë, “Thotë kush?”.

Megjithëse Kendall u mundua të bindë motrën e saj se është mjaft e ‘pirë’ ajo duket e dëshmoi të kundërtën, duke humbur qetësinë ndërsa mbulonte fytyrën me skuqje kremi.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com