23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Life Style

Ky trend i 2012 po rikthehet fuqishëm; Pantallonat xhins nuk do të jenë më njësoj

Ndoshta e kemi patur pak të vështirë pas pandemisë që të rikthehemi duke u kujdesur për veshjen tonë apo për tualetin duke dalë jashtë kontureve të shtëpisë që karantina na detyroi të “përqafonim”.

Këtë verë është folur shumë për trende të reja në çdo fushë të modës dhe erdhi koha që dhe materiali i xhinsit të kishte diçka të re. Për këtë arsye rikthehen printet në xhins, moda e vitit 2012.

Hidhini një sy:

Related posts

Shenjat e horoskopit që mezi e marrin veten nga një ndarje

Admin

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 26 korrik-1 gusht

Admin

Muharrem Hasani me vetura luksi po pushon ne Shqipëri

Admin

Horoskopi, 26 Korrik 2021

Admin

5 lloje ndarjesh dhe si të përballoni secilën prej tyre

Admin

Mos udhëtoni me to! Këto 3 shenja të horoskopit janë shoferët të këqinj

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More