30.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kush po i mungon Ronela Hajatit?

Ronela Hajati ka lënë të kuptohet se mbase dikush po i mungon asaj.

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare Ronela Hajati me anë të një imazhi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ka bërë fansat të spekulojnë se po i mungon dikush.

Ronela është mjaft aktive ne rrjete sociale ku shpesh publikon fotografi duke bërë që fansat e saj të lënë komente të mira.

Kësaj here ajo vjen me një veshje atraktive, gjysmë e veshur ku në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar “Nëse më mungon, a mund të jesh më me fat?!”.

Nuk dihet saktë se kujt i është drejtuar ky koment, por mund të jetë për ish partnerin e saj reperin Young Zerka.

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More