24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Kush janë gratë më të zgjuara dhe të bukura të politikës shqiptare? Na e tregon Grida Duma

Politika shqiptare ka në grupin e saj dhe shumë gra të cilat përveç se shumë profesionale janë dhe shumë zonja të bukura.

E pyetur  në një emision ditën e sotme se kush janë burrat dhe gratë më seksi të shqipërisë nënkryetarja e partisë demokratike ka vendosur të përgjigjet vetëm për gradë duke dhënë dhe emrat:


“Arta Dade është grua e bukur. Mimi Kodheli është shumë e mbajtur, grua që do ti shkonte emri kinge. Nga ana tjetër kemi Jozefina Topallin e cila ka sharm politik, ashtu edhe Jorida Tabaku”, është shprehur Duma.

Related posts

Graniti për Fifin në Big Brother VIP: I qëndrova afër një personi me probleme mentale

admin

Tommy ‘Tiny’ Lister dead: Friday and The Fifth Element actor dies aged 62

Lea Musliju

Kim Kardashian dhe Pete Davidson darkojnë së bashku në Staten Island – vazhdojnë dyshimet për një lidhje dashurie

admin