-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Kumbulla ka një mesazh para “Derbi della Capitale”

Mbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla ka postuar një mesazh në rrjetin e tij social, Instagram, para derbit ndaj Lazios.

Marash Kumbulla është shprehur i entuziazmuar për derbin e tij të parë që do të luaj nesër, ndaj rivalit të përbetuar të kryeqytetit, Lazio.

“Derbi im i parë me fanellën e Romës, pa ngrohtësinë e tifozëve, nuk do të jetë ajo çka kisha imagjinuar. Por unë e di se do ta gjeni mënyrën të na bëni të ndjejmë mbështetjen tuaj”, tha Kumbulla.

“Jemi gati”, përundoi Marash Kumbulla.

Ndeshja ndërmjet Romës dhe Lazios do të zhvillohet nesër në orën 20:45.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com