1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Artisti i njohur nga Presheva, Gold AG, ka azhurnuar fansat lidhur me projektin e tij të ri.

Ai ka publikuar një imazh në InstaStory, përmes të cilit tregon se nesër (e martë) sjell këngën e re.

“Kuksi” titullohet projekti, të cilin duket se e ka shoqëruar edhe me videoklip të realizuar në Kukës.

Gold AG (Foto: Instagram)

“Kuksi, nesër në ora 19:00”, ka shkruar ai.

Kjo vjen pas këngës “Plumbi” që e lansoi në muajin qershor dhe që u prit mjaft mirë nga publiku.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com