22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Auto

Kthimi legjendar i Four: Renault prezanton konceptin Air4

Premiera e kësaj veture do të zhvillohet qysh në këtë muaj.

Me rastin e premierës së planifikuar për 26 nëntor, Renault tashmë ka lansuar një video njoftimi.

Aty megjithatë nuk mund të shihet shumë, përveç skicave të njohura me drita LED.

Është e sigurt që videoja e shpallur zbuloi konsistencën e dizajnit me origjinalin, si dhe se vetura elektrike është një punë e kryer.

Deri më tani, konceptet për R4 kanë qenë shumë interesante, kështu që pse të mos jetë edhe ky? 

Related posts

Kia ka njoftuar se kur do të ndalojë shitjen e modeleve me benzinë ​​dhe naftë në Evropë

admin

Vetura e çiftit italian që qëndroi pa lëvizur në një vend për 47 vite, bëhet “atraksion turistik”

admin

Corvette C8 për blerësit në Evropë vjen me motor më të vogël

admin