22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Shqipëri

Kryeministri Rama: Në vitin 2022, 472% më shumë investime për teknologjinë në Policinë e Shtetit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një pikat e projektbuxhetit për Policinë e Shtetit.

Rama citon një pjesë të këtij buxheti që parashikon 472% më shumë investime se viti 2021 për teknologjinë.

“Mirëmëngjes dhe me këtë fragment të Revolucionit Digjital për vitin 2022 ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/428458935316440

Related posts

Rama: Nuk janë të mira shenjat për Ballkanin Perëndimor

admin

Miratohet plani i veprimit antitrafik të personave si pjesë e strategjisë kundër krimit të organizuar

admin

“I njëjti lajm i rremë i vjetër,’ Xhaçka përgënjeshtron artikullin e ‘The Times’ për kamp azilantësh: E trishtuar, gjithmonë e kam admiruar cilësinë e mediave britanike

admin