1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Kroos ka vetëm një qëllim këtë sezon: Jam i uritur për këtë trofe

Toni Kroos është dëshmi se fituesit nuk lodhen duke fituar, kjo pasi ai veçse ka në koleksionin e tij katër Liga të Kampionëve, mirëpo është i uritur për të pestën.

Mesfushori i Gjermanisë tha se Real Madrid është e gatshme të luftojë për këtë trofe pasi nuk janë të lumtur me atë se çfarë kanë dhe kërkojnë për më shumë.

“Nëse ju keni kaluar nëpër fazën e fitimit të Ligës së Kampionëve, atëherë unë e di se ju dëshironi e dëshironi ta fitoni çdo vit atë”, tha ai.

Kroos thotë se sigurisht që ju nuk mund ta fitoni atë çdo vit pasi që ka klube të tjera duke luftuar për ta siguruar atë, megjithatë ju gjithmonë dëshironi ta fitoni atë përsëri.

Los Blancos janë një klub që kërkojnë këtë lloj dëshire dhe pasioni, ai e kishte këtë të qartë që nga dita kur u transferua në Madrid.

“Çfarë vlen më së shumti tani është e tashmja dhe fitimi i një trofeu tjetër”, përfundoi Kroos.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com