21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
Kronika

Një i vdekur dhe një i plagosur nga një sulm me armë jashtë një qendre të vaksinimit në Parisit

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur si pasojë e gjuajtjes me armë jashtë një qendre të vaksinimit, të hënën në Paris.Lajmin e ka bërë të ditur agjencia frenceze e lajmeve AFP.

Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë thënë se sulmuesi ka ikur nga vendi i ngjarjes me një motoçikletë.Një numër i madh i forcave policore ka dalë në vendin e ngjarjes ndërkohë që nuk dihen ende motivet e sulmit.

Related posts

Tragjedi në shtetin afrikan, rreth 40 pasagjerë digjen për së gjalli në autobus

N E

Qëllohet për vdekje gazetari grek

N E

Arrestime në Aeroportin e Shkupit: Në vend se të izolohen, ata me PCR-tete të rrejshme tentuan të udhëtojnë

Zekirija Haxhiu

Pesë të vdekur pas të shtënave në Karolinën e Jugut nga ish-lojtari i NFL-së

N E

Shefi i policisë në Mineapolis: Chauvin shkeli rregullat gjatë arrestimit të Floydit

N E

Gjyqi për vrasjen e George Floyd/ Fjalët e fundit: Po vdes, amanet fëmijët

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More