15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Kozniku motivon djemtë e Kosovës

Futbollisti legjendar nga Kosova, Ardian Kozniku, ka dërguar një mesazh motivues për djemtë e Kombëtares së Kosovës.

‘Dardanët’ sot (e enjte) zhvillojnë një nga ndeshjet më të rëndësishme në historinë e re dhe të bukur të tyre.

Me një fitore kundër Maqedonisë, Kosova do të ishte vetëm një fitore larg Kampionatit Evropian.

“Suksese djemtë e Dardanisë”, ka shkruar Kozniku në rrjetet sociale, duke i bashkuar edhe një foto të lojtarëve të Kosovës.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës fillon nga ora 20:45.

Related posts

Fabregas në përkrahje të Enrique: Edhe në Euro 2008 Spanja nuk ftoi lojtarë të rëndësishëm, pastaj e dimë çfarë ndodhi

Lea Musliju

ZYRTARE: Mostovoy rezulton pozitiv me COVID-19, Russia e zëvendëson me Yevgenyev në “Euro 2020”

Lea Musliju

Stadiumet nikoqire të “Euro 2020”

Lea Musliju

Ronaldo për “Euro 2020”: Nuk premtoj asgjë, por jemi këtu për të fituar

Lea Musliju

Turqia – Italia, formacionet e mundshme

Lea Musliju

Mancini: Jam optimist dhe i sigurt, më vjen keq për Sensin dhe Pellegrinin

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More