15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Kourtney Kardashian la pa fjalë në shfaqjen virtuale të modës së Dolce dhe Gabbana

Ylli televiziv ka ngritur temperaturat me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Kourtney këtë të hënë bëri pjesë në shfaqjen virtuale të markës së njohur Dolce and Gabbana.

Ajo për këtë shfaqje kishte veshur një dukje të inspiruar nga vitet e 90-ta apo fillimet e viteve 2000, ku shihej me një palë brendshme të zeza saten, reçipeta të zeza që i theksonin gjoksin e formësuar, çorape të gjata ndërsa pozonte joshëse për kamerën.

Ajo kishte një veshje të përpunuar nga vitet e 90-ta të Dolce and Gabbana e cila i theksonte linjat trupore perfekte asaj.

Kourtney gjithashtu postoi disa fotografi të tjera në të njëjtën veshje të zezë, këtë herë duke shkëlqyer ndërsa ajo rrinte para një oxhaku.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com